EndyMed PRO™ - The 3DEEP® RF

EndyMed PRO™ – The 3DEEP® RF

System EndyMed PRO jest wielofunkcyjnym urządzeniem dostępnym z licznymi akcesoriami, przystosowanym do przeprowadzania zabiegów na wielu obszarach ciała. Urządzenie posiada prosty w obsłudze, intuicyjny interfejs na ekranie dotykowym i jest wyposażony w szereg opcji zabezpieczającyh – efektom liftingu dzięki niemu uzyskanym równać się może jedynie interwencja chirurga plastycznego.

EndyMed PRO posiada zintegrowany miernik oporu, funkcjonujący w czasie rzeczywistym, zapewniający przesył energii w ilości adekwatnej do oporu skóry ikażdego pacjenta. Ustawienia fabryczne, stworzone w oparciu o kliniczne doświadczenie zapewniają optymalne ustawienia przesyłu energii w zależności od obszaru ciała, na którym jest wykonywany zabieg i aplikacji.

Cechy urządzenia:

Dla pacjenta: Wysoka efektywność, i maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnym dyskomforcie oraz bez efektów ubocznych. Szybka procedura zabiegu, przy minimalnym czasie przestoju, natychmiastowa poprawa oraz gwarancja długotrwałych rezultatów.

Dla specjalisty: Efektywne rozwiązanie w walce ze zmarszczkami. Błyskawiczna procedura zabiegowa zapewniająca optymalną satysfakcje klienta – rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich typów skóry. Brak materiałów eksploatacyjnych (dla rękojeści T&C) i niedrogie materiały eksploatacyjne (dla FSR), co wiąże się z szybkim zwrotem kosztu urządzenia.

Do każdego zabiegu należy doliczyć koszt pinu.

Cennik wynajmu EndyMed PRO™ – The 3DEEP® RF

Sugerowana cena zabiegu

1000-1200 zł

Wynajmij EndyMed PRO™ – The 3DEEP® RF

Masz pytania dotyczące wynajmu EndyMed PRO™ – The 3DEEP® RF?
Zadzwoń +48 512 328 250 lub skorzystaj z formularza

Zobacz również

Rezerwuj teraz