ICOONE LASER 2

ICOONE LASER 2

ICOONE® To opatentowana medyczna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technolobgia ICOONE® – pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Efekty ICOONE®

2x szybciej niż w wypadku tradycyjnych głowic do masażu mechanicznego.

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała, takich jak wewnętrzna strona ramion czy łydki. Robotwins, w przeciwieństwie do głowic poprzedniej generacji, umożliwia równomierne masowanie trudno dostępnych obszarów. Oznacza to oszczędność czasu (masaż wybranych partii trwa aż dwa razy krócej) i większą skuteczność.

System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała, mający charakter drenujący, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami w zależności od problemu. Sugerowane pakiety to 10 zabiegów.

Wynajem ICOONE® cena

Cena wynajmu:
6000 zł netto / mies.
10% rabatu przy umowie na 4 miesiące

Cennik wynajmu ICOONE LASER 2

Sugerowana cena zabiegu

350

Wynajmij ICOONE LASER 2

Masz pytania dotyczące wynajmu ICOONE LASER 2?
Zadzwoń +48 512 328 250 lub skorzystaj z formularza
Rezerwuj teraz