ONDA DEKA

ONDA DEKA

Fale elektromagnetyczne z powodzeniem są wykorzystywane w medycynie estetycznej i nie od dziś wiadomo, że przynoszą one spektakularne efekty. Włoska firma DEKA poszła o krok dalej i stworzyła unikalną technologię opartą na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.

ONDA wykorzystuje unikalne mikrofale CoolwavesTM, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji.
Częstotliwość tych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, sprawia to, że zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

WSKAZANIA ONDA DEKA

  • Likwidacja drugiego podbródka Innowacyjna głowica płytkiego działania poradzi sobie z uporczywą tkanką tłuszczową podbródka oraz szyi – raz na zawsze.
  • Redukcja Miejscowo Zlokalizowanej Tkanki Tłuszczowej CoolwavesTM działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych Redukcja Cellulitu, dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu

Mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

Cennik wynajmu ONDA DEKA

Sugerowana cena zabiegu

990 zł

Wynajmij ONDA DEKA

Masz pytania dotyczące wynajmu ONDA DEKA?
Zadzwoń +48 512 328 250 lub skorzystaj z formularza

Zobacz również

Rezerwuj teraz